KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Vjosa
April 16th, 2024 16:05 Go to last post
122 2,077
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:25 Go to last post
52 418
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Era
April 3rd, 2024 18:57 Go to last post
147 1,245
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Era
April 3rd, 2024 18:57 Go to last post
270 2,148
Nėpėr Botė (1 Viewing)
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Era
April 3rd, 2024 18:58 Go to last post
210 979
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:26 Go to last post
259 4,615
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:27 Go to last post
95 860
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:22 Go to last post
75 881
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Era
April 3rd, 2024 18:58 Go to last post
220 1,433
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Era
April 3rd, 2024 19:02 Go to last post
49 319
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Era
April 3rd, 2024 18:59 Go to last post
38 501
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:36 Go to last post
138 1,131
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Era
April 3rd, 2024 19:11 Go to last post
237 764
Dossier (1 Viewing)
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Era
April 3rd, 2024 19:01 Go to last post
175 956
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Era
April 3rd, 2024 19:06 Go to last post
51 380
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
May 12th, 2024 15:20 Go to last post
355 6,016
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:34 Go to last post
76 412
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Era
April 3rd, 2024 19:01 Go to last post
28 537
by Era
April 3rd, 2024 19:12 Go to last post
49 2,518
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Era
April 3rd, 2024 19:03 Go to last post
279 2,487
Letėrsi e Huaj (3 Viewing)
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:04 Go to last post
1,053 5,425
Learn Latin (1 Viewing)
by Dea
May 9th, 2022 20:49 Go to last post
54 1,592
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Era
April 3rd, 2024 19:13 Go to last post
180 2,086
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Era
April 3rd, 2024 19:11 Go to last post
68 524
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:36 Go to last post
45 259
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:33 Go to last post
161 1,033
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Era
April 3rd, 2024 19:08 Go to last post
178 1,009
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Era
April 3rd, 2024 19:09 Go to last post
10 135
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Dea
May 9th, 2022 20:53 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Vjosa
April 3rd, 2024 18:37 Go to last post
23 141
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Era
April 3rd, 2024 19:10 Go to last post
12 177
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
May 5th, 2022 19:12 Go to last post
12 112


What's Going On?
Currently Active Users: 293 (20 members and 273 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 3,704, January 21st, 2024 at 12:38.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,726, Posts: 43,290, Members: 176,779
Welcome to our newest member, Bobbygox

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 02:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI