KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:42 Go to last post
122 2,044
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:43 Go to last post
52 401
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Vjosa
April 9th, 2019 15:39 Go to last post
146 1,221
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Era
March 6th, 2019 10:13 Go to last post
270 2,125
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Aaron
March 6th, 2019 12:10 Go to last post
209 969
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:51 Go to last post
259 4,597
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Dea
April 6th, 2019 19:23 Go to last post
95 842
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:52 Go to last post
74 869
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Struga
March 11th, 2019 15:45 Go to last post
214 1,400
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Aaron
March 6th, 2019 12:12 Go to last post
49 307
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Era
March 22nd, 2019 21:46 Go to last post
35 474
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Aaron
April 2nd, 2019 23:08 Go to last post
131 1,084
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Aaron
March 31st, 2019 22:07 Go to last post
233 750
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
March 6th, 2019 12:13 Go to last post
174 946
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
January 3rd, 2019 02:14 Go to last post
49 369
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
Yesterday 16:24 Go to last post
353 5,951
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Vjosa
March 5th, 2019 19:09 Go to last post
76 407
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Korce
January 3rd, 2019 02:08 Go to last post
28 531
by Aaron
March 6th, 2019 12:18 Go to last post
49 2,513
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:42 Go to last post
279 2,386
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Aaron
April 1st, 2019 18:52 Go to last post
1,050 5,345
by Dea
April 6th, 2019 19:27 Go to last post
54 1,590
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Aaron
April 2nd, 2019 23:09 Go to last post
180 2,074
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Dea
April 6th, 2019 18:42 Go to last post
68 519
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Aaron
January 18th, 2019 02:38 Go to last post
45 249
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Aaron
March 31st, 2019 22:05 Go to last post
160 1,021
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Aaron
January 18th, 2019 02:40 Go to last post
178 997
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Agron
January 5th, 2019 14:19 Go to last post
10 130
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
January 17th, 2019 23:50 Go to last post
4 92
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Korce
January 3rd, 2019 02:11 Go to last post
23 130
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Korce
January 3rd, 2019 02:11 Go to last post
12 171
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 22:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 49 (18 members and 31 guests)
View Who's Online
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,694, Posts: 42,640, Members: 103,293
Welcome to our newest member, djkjlifheefeks

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 20:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI