KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Era
June 17th, 2020 11:17 Go to last post
122 2,054
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Vjosa
June 24th, 2020 16:13 Go to last post
52 409
Guidė Turistike (1 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Vjosa
May 16th, 2020 16:39 Go to last post
147 1,231
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
March 19th, 2020 14:48 Go to last post
270 2,129
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Era
March 21st, 2020 09:21 Go to last post
209 972
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
March 19th, 2020 14:54 Go to last post
259 4,603
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Amadeus
May 31st, 2020 20:08 Go to last post
95 850
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
June 15th, 2020 16:51 Go to last post
75 874
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Vjosa
April 18th, 2020 14:56 Go to last post
215 1,404
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Vjosa
May 16th, 2020 16:44 Go to last post
49 310
Arti i Kuzhinės (1 Viewing)
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
September 8th, 2019 20:14 Go to last post
35 477
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Era
April 30th, 2020 18:42 Go to last post
134 1,091
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Dea
January 5th, 2020 11:47 Go to last post
235 754
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Amadeus
Yesterday 19:27 Go to last post
175 949
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Vjosa
January 9th, 2020 21:28 Go to last post
49 371
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Aaron
June 28th, 2020 15:52 Go to last post
353 5,981
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Vjosa
March 5th, 2019 19:09 Go to last post
76 407
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Agron
May 16th, 2019 20:05 Go to last post
28 533
by Aaron
March 6th, 2019 12:18 Go to last post
49 2,513
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
May 3rd, 2020 11:39 Go to last post
279 2,452
Letėrsi e Huaj (3 Viewing)
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
May 16th, 2020 16:50 Go to last post
1,051 5,392
by Vjosa
May 19th, 2020 21:27 Go to last post
54 1,590
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Amadeus
July 20th, 2019 17:13 Go to last post
180 2,076
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
May 9th, 2019 22:30 Go to last post
68 520
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Amadeus
July 20th, 2019 17:15 Go to last post
45 252
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
May 9th, 2019 21:54 Go to last post
160 1,022
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Amadeus
May 31st, 2020 20:06 Go to last post
178 1,003
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Dea
October 15th, 2019 18:34 Go to last post
10 135
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
January 17th, 2019 23:50 Go to last post
4 92
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Vjosa
July 20th, 2019 17:22 Go to last post
23 132
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Vjosa
November 30th, 2019 19:45 Go to last post
12 172
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
May 9th, 2019 22:36 Go to last post
12 110


What's Going On?
Currently Active Users: 76 (18 members and 58 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 20th, 2015 at 23:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,704, Posts: 42,887, Members: 112,410
Welcome to our newest member, twilafa3

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 09:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI