KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Agron
January 5th, 2019 15:22 Go to last post
122 2,035
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Aaron
January 3rd, 2019 03:15 Go to last post
52 394
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Era
January 1st, 2019 22:27 Go to last post
146 1,215
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Struga
December 10th, 2018 15:04 Go to last post
270 2,121
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Agron
January 3rd, 2019 02:33 Go to last post
209 967
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Era
January 9th, 2019 23:32 Go to last post
259 4,590
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Struga
January 3rd, 2019 02:39 Go to last post
95 830
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Struga
January 3rd, 2019 02:40 Go to last post
74 855
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Korce
January 3rd, 2019 03:05 Go to last post
214 1,396
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Struga
January 3rd, 2019 02:40 Go to last post
49 305
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Korce
January 3rd, 2019 03:06 Go to last post
35 465
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Struga
January 3rd, 2019 02:41 Go to last post
131 1,074
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Struga
January 9th, 2019 03:35 Go to last post
233 746
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
January 3rd, 2019 03:13 Go to last post
174 943
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
January 3rd, 2019 03:14 Go to last post
49 369
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
January 12th, 2019 00:02 Go to last post
352 5,932
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Amadeus
November 22nd, 2018 00:05 Go to last post
76 404
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Korce
January 3rd, 2019 03:08 Go to last post
28 531
by Agron
January 5th, 2019 15:16 Go to last post
49 2,512
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Era
January 9th, 2019 23:57 Go to last post
278 2,364
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
Yesterday 11:15 Go to last post
1,050 5,285
by Korce
January 3rd, 2019 03:08 Go to last post
54 1,590
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Struga
January 3rd, 2019 02:43 Go to last post
180 2,067
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Korce
January 3rd, 2019 03:09 Go to last post
68 517
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Aaron
December 5th, 2018 22:59 Go to last post
45 248
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Aaron
January 3rd, 2019 03:17 Go to last post
160 1,016
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Korce
January 3rd, 2019 03:10 Go to last post
178 996
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Agron
January 5th, 2019 15:19 Go to last post
10 130
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
November 30th, 2018 21:40 Go to last post
4 91
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Korce
January 3rd, 2019 03:11 Go to last post
23 130
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Korce
January 3rd, 2019 03:11 Go to last post
12 171
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 23:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 46 (17 members and 29 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,692, Posts: 42,425, Members: 102,564
Welcome to our newest member, Robertwit

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 03:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI