KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Korce
December 14th, 2018 20:51 Go to last post
122 2,029
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Amadeus
December 10th, 2018 14:02 Go to last post
52 392
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Aaron
December 14th, 2018 23:40 Go to last post
146 1,214
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Struga
December 10th, 2018 15:04 Go to last post
270 2,121
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Aaron
December 5th, 2018 22:57 Go to last post
209 965
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Struga
December 14th, 2018 21:37 Go to last post
258 4,582
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Aaron
December 14th, 2018 23:40 Go to last post
95 829
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
November 27th, 2018 22:12 Go to last post
74 854
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Struga
December 9th, 2018 23:18 Go to last post
214 1,394
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
September 14th, 2018 04:50 Go to last post
49 304
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
November 29th, 2018 12:05 Go to last post
35 464
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
November 29th, 2018 12:10 Go to last post
131 1,073
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
November 30th, 2018 17:33 Go to last post
233 744
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
December 2nd, 2018 17:09 Go to last post
174 942
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
December 15th, 2018 20:56 Go to last post
49 368
Letėrsia Shqiptare (1 Viewing)
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
December 16th, 2018 21:39 Go to last post
352 5,906
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Amadeus
November 22nd, 2018 00:05 Go to last post
76 404
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Vjosa
July 16th, 2018 22:13 Go to last post
28 530
by Aaron
November 26th, 2018 23:03 Go to last post
49 2,510
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
Yesterday 16:14 Go to last post
278 2,359
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Aaron
December 10th, 2018 23:52 Go to last post
1,050 5,258
by Dea
November 27th, 2018 22:27 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Aaron
November 26th, 2018 22:52 Go to last post
178 2,063
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Era
November 30th, 2018 21:37 Go to last post
68 516
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Aaron
December 5th, 2018 22:59 Go to last post
45 248
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
November 26th, 2018 15:34 Go to last post
160 1,015
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Aaron
December 14th, 2018 23:57 Go to last post
178 995
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Era
November 30th, 2018 21:39 Go to last post
10 128
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
November 30th, 2018 21:40 Go to last post
4 91
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Amadeus
November 21st, 2018 14:11 Go to last post
23 129
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
December 4th, 2018 16:35 Go to last post
12 170
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 23:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 49 (17 members and 32 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,689, Posts: 42,322, Members: 102,564
Welcome to our newest member, Robertwit

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 04:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI