KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Agron
May 16th, 2019 20:05 Go to last post
122 2,046
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Vjosa
April 6th, 2019 20:43 Go to last post
52 401
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
May 9th, 2019 21:42 Go to last post
146 1,222
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
May 9th, 2019 21:53 Go to last post
270 2,126
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Agron
May 16th, 2019 20:06 Go to last post
209 970
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Aaron
May 15th, 2019 21:36 Go to last post
259 4,598
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Agron
May 16th, 2019 20:18 Go to last post
95 844
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
May 9th, 2019 22:35 Go to last post
74 870
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Vjosa
May 25th, 2019 20:38 Go to last post
215 1,401
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Aaron
March 6th, 2019 12:12 Go to last post
49 307
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Era
March 22nd, 2019 21:46 Go to last post
35 474
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Aaron
April 2nd, 2019 23:08 Go to last post
131 1,084
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
May 9th, 2019 22:34 Go to last post
234 751
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
May 15th, 2019 21:50 Go to last post
175 947
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
January 3rd, 2019 02:14 Go to last post
49 369
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Agron
June 22nd, 2019 16:57 Go to last post
353 5,959
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Vjosa
March 5th, 2019 19:09 Go to last post
76 407
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Agron
May 16th, 2019 20:05 Go to last post
28 533
by Aaron
March 6th, 2019 12:18 Go to last post
49 2,513
Kėndi i Pėrkthyesit (1 Viewing)
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Agron
June 22nd, 2019 17:05 Go to last post
279 2,397
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Amadeus
June 12th, 2019 21:24 Go to last post
1,051 5,371
by Dea
April 6th, 2019 19:27 Go to last post
54 1,590
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
May 9th, 2019 22:28 Go to last post
180 2,075
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
May 9th, 2019 22:30 Go to last post
68 520
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Agron
May 16th, 2019 20:17 Go to last post
45 251
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
May 9th, 2019 21:54 Go to last post
160 1,022
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
May 9th, 2019 22:09 Go to last post
178 998
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
May 9th, 2019 22:05 Go to last post
10 131
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
January 17th, 2019 23:50 Go to last post
4 92
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
May 9th, 2019 22:08 Go to last post
23 131
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Korce
January 3rd, 2019 02:11 Go to last post
12 171
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
May 9th, 2019 22:36 Go to last post
12 110


What's Going On?
Currently Active Users: 49 (17 members and 32 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 20th, 2015 at 23:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,698, Posts: 42,708, Members: 104,791
Welcome to our newest member, robertoet69

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 09:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI