KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Vjosa
January 10th, 2021 19:16 Go to last post
122 2,062
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Aaron
July 11th, 2020 16:18 Go to last post
52 410
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Amadeus
December 10th, 2020 12:02 Go to last post
147 1,234
POLITIKA
Politika Shqiptare (1 Viewing)
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Vjosa
January 15th, 2021 20:43 Go to last post
270 2,134
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Vjosa
January 15th, 2021 20:44 Go to last post
210 975
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Vjosa
January 15th, 2021 20:44 Go to last post
259 4,605
VIP (Personalitete) (1 Viewing)
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Vjosa
January 15th, 2021 20:42 Go to last post
95 852
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Dea
November 23rd, 2020 15:11 Go to last post
75 875
Mjeku & Psikologu (1 Viewing)
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Vjosa
November 23rd, 2020 14:49 Go to last post
216 1,412
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Vjosa
January 15th, 2021 20:45 Go to last post
49 312
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Era
January 11th, 2021 17:46 Go to last post
38 490
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Era
February 6th, 2021 13:21 Go to last post
136 1,116
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Aaron
December 5th, 2020 16:56 Go to last post
237 759
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
October 28th, 2020 20:42 Go to last post
175 951
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
December 5th, 2020 16:42 Go to last post
49 374
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
February 10th, 2021 21:29 Go to last post
353 5,985
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
October 28th, 2020 20:34 Go to last post
76 409
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Joana
July 11th, 2020 17:26 Go to last post
28 534
by Aaron
July 11th, 2020 16:36 Go to last post
49 2,514
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Era
February 9th, 2021 18:03 Go to last post
279 2,471
Letėrsi e Huaj (1 Viewing)
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Dea
November 29th, 2020 13:18 Go to last post
1,053 5,413
by Vjosa
January 10th, 2021 19:43 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Amadeus
December 10th, 2020 12:05 Go to last post
180 2,081
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Joana
July 11th, 2020 17:32 Go to last post
68 521
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Joana
July 11th, 2020 17:37 Go to last post
45 254
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
October 13th, 2020 22:39 Go to last post
160 1,024
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Dea
November 23rd, 2020 17:23 Go to last post
178 1,003
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Amadeus
July 11th, 2020 17:59 Go to last post
10 136
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:00 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:01 Go to last post
23 133
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 173
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 111


What's Going On?
Currently Active Users: 95 (19 members and 76 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,715, Posts: 43,032, Members: 120,068
Welcome to our newest member, dapsipost

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 06:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI