KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Era
December 14th, 2021 21:19 Go to last post
122 2,069
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Era
December 14th, 2021 21:21 Go to last post
52 414
Guidė Turistike (3 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Era
December 14th, 2021 21:23 Go to last post
147 1,239
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Era
December 14th, 2021 21:18 Go to last post
270 2,142
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Amadeus
October 18th, 2021 19:40 Go to last post
210 977
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Amadeus
October 18th, 2021 19:47 Go to last post
259 4,609
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Era
December 14th, 2021 21:24 Go to last post
95 857
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Amadeus
October 18th, 2021 19:57 Go to last post
75 878
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
November 29th, 2021 10:36 Go to last post
218 1,422
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Amadeus
October 18th, 2021 20:03 Go to last post
49 314
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Era
November 28th, 2021 18:32 Go to last post
38 494
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
April 23rd, 2021 10:53 Go to last post
136 1,117
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
April 23rd, 2021 10:53 Go to last post
237 760
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Amadeus
August 28th, 2021 18:50 Go to last post
175 953
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
May 11th, 2021 11:11 Go to last post
49 375
Letėrsia Shqiptare (1 Viewing)
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
January 21st, 2022 12:45 Go to last post
353 6,002
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Era
December 10th, 2021 14:16 Go to last post
76 410
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Joana
July 11th, 2020 17:26 Go to last post
28 534
April 23rd, 2021 10:55 Go to last post
49 2,515
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
January 21st, 2022 12:43 Go to last post
279 2,479
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Amadeus
October 18th, 2021 20:04 Go to last post
1,053 5,420
by Era
October 19th, 2021 13:29 Go to last post
54 1,591
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Era
April 21st, 2021 09:47 Go to last post
180 2,082
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Joana
July 11th, 2020 17:32 Go to last post
68 521
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Amadeus
August 28th, 2021 18:45 Go to last post
45 256
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
November 29th, 2021 10:39 Go to last post
160 1,029
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Era
April 21st, 2021 09:49 Go to last post
178 1,005
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Amadeus
August 28th, 2021 18:46 Go to last post
10 138
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:00 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Amadeus
October 18th, 2021 20:05 Go to last post
23 136
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 173
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 111


What's Going On?
Currently Active Users: 67 (22 members and 45 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,717, Posts: 43,142, Members: 133,808
Welcome to our newest member, casiXShine

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 14:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI