KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Amadeus
September 14th, 2018 02:50 Go to last post
122 2,021
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Joana
June 12th, 2018 14:43 Go to last post
51 387
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Amadeus
September 14th, 2018 02:52 Go to last post
146 1,205
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Agron
September 14th, 2018 03:39 Go to last post
269 2,117
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Amadeus
September 20th, 2018 21:59 Go to last post
209 963
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Joana
October 6th, 2018 17:24 Go to last post
257 4,571
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Agron
October 6th, 2018 18:07 Go to last post
94 825
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Agron
October 6th, 2018 18:16 Go to last post
74 836
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Amadeus
September 25th, 2018 23:19 Go to last post
214 1,386
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
September 14th, 2018 03:50 Go to last post
49 304
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Amadeus
September 20th, 2018 22:12 Go to last post
35 460
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Amadeus
June 12th, 2018 15:05 Go to last post
131 1,068
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Amadeus
September 20th, 2018 21:55 Go to last post
233 738
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
September 14th, 2018 04:00 Go to last post
173 939
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Struga
June 12th, 2018 15:39 Go to last post
49 365
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
October 13th, 2018 09:55 Go to last post
350 5,854
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
September 14th, 2018 03:59 Go to last post
76 403
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Vjosa
July 16th, 2018 21:13 Go to last post
28 530
by Vjosa
July 16th, 2018 21:16 Go to last post
49 2,509
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Joana
September 14th, 2018 04:30 Go to last post
277 2,344
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
October 13th, 2018 10:23 Go to last post
1,050 5,200
by Dea
July 27th, 2018 14:59 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Amadeus
September 20th, 2018 21:51 Go to last post
178 2,062
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Struga
June 12th, 2018 16:00 Go to last post
68 515
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
September 14th, 2018 04:02 Go to last post
45 246
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Amadeus
September 14th, 2018 03:03 Go to last post
160 1,003
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
September 14th, 2018 03:52 Go to last post
178 993
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Joana
June 12th, 2018 14:46 Go to last post
10 127
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Joana
June 12th, 2018 14:48 Go to last post
4 90
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Joana
June 12th, 2018 14:47 Go to last post
23 128
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Amadeus
September 20th, 2018 22:06 Go to last post
12 164
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 22:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 46 (17 members and 29 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 20th, 2015 at 23:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,681, Posts: 42,078, Members: 102,564
Welcome to our newest member, Robertwit

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 08:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI