KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:27 Go to last post
122 2,074
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
May 5th, 2022 19:13 Go to last post
52 417
Guidė Turistike (1 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:31 Go to last post
147 1,243
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:32 Go to last post
270 2,146
Nėpėr Botė (1 Viewing)
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
April 12th, 2022 17:27 Go to last post
210 978
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:32 Go to last post
259 4,612
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:17 Go to last post
95 859
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:17 Go to last post
75 879
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
September 18th, 2022 14:09 Go to last post
219 1,429
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:18 Go to last post
49 316
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
May 5th, 2022 19:17 Go to last post
38 496
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:19 Go to last post
137 1,129
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:20 Go to last post
237 762
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:23 Go to last post
175 955
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Dea
May 9th, 2022 20:52 Go to last post
49 377
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:14 Go to last post
353 6,004
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
76 411
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:24 Go to last post
28 536
by Vjosa
August 4th, 2022 09:33 Go to last post
49 2,517
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:24 Go to last post
279 2,481
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:24 Go to last post
1,053 5,422
by Dea
May 9th, 2022 20:49 Go to last post
54 1,592
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:28 Go to last post
180 2,084
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:34 Go to last post
68 523
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:29 Go to last post
45 258
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:25 Go to last post
161 1,031
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:29 Go to last post
178 1,007
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Dea
May 9th, 2022 20:54 Go to last post
10 133
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Dea
May 9th, 2022 20:53 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:31 Go to last post
23 139
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Vjosa
August 4th, 2022 09:35 Go to last post
12 176
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
May 5th, 2022 19:12 Go to last post
12 112


What's Going On?
Currently Active Users: 200 (162 members and 38 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 20th, 2015 at 23:23.
CypForum, deborahhg69, Juliada, Juliamz, Juliapc, Julibab, Julibbe, Julibzs, Julichc, Juliche, Julicrt, Julidfy, Juliefp, Juliezo, Julifby, Juliggh, Juligqk, Juligsl, Juliija, Julikpo, Julilha, Julilxx, Julilzf, Julimjh, Julimva, Julinlo, Julinqg, Julinsf, Julioja, Juliown, Julipbl, Julipuh, Juliqxa, Julirle, Julirpm, Julirqo, Julirsf, Julisof, Julitni, Julittf, Julitwe, Julivma, Julivnd, Julivoa, Julivsf, Julivvl, Julivwa, Juliwfo, Juliwji, Juliwwm, Julixdl, Julixwr, Juliypr, Juliyrc, Juliyuu, Juliywz, Julizle, Juliznz, Julizqy, Montanabba, Montanabrx, Montanabzk, Montanafxm, Montanaied, Montanajdn, Montanajnc, Montanalhd, Montanamzk, Montananxn, Montanaogn, Montanapjs, Montanapwo, Montanapwu, Montanaqgo, Montanaqok, Montanarvu, Montanatnu, Montanattk, Montanaxmr, Veronackr, Veronaduh, Veronadwm, Veronafrd, Veronafuy, Veronafyf, Veronagjs, Veronagsy, Veronagzt, Veronahlw, Veronaion, Veronaisj, Veronajms, Veronajno, Veronajzc, Veronakak, Veronakle, Veronalbe, Veronaljx, Veronalmw, Veronalph, Veronamot, Veronamoy, Veronaong, Veronapka, Veronappm, Veronappu, Veronaqgr, Veronaqiv, Veronaqlq, Veronaqyp, Veronaqzd, Veronardw, Veronaseg, Veronasjq, Veronatmc, Veronatmz, Veronatsb, Veronatzg, Veronauay, Veronaudp, Veronaufh, Veronaunv, Veronavev, Veronavit, Veronawpx, Veronawuf, Veronawzm, Veronaxgd, Veronaxpw, Veronayru, Veronazev, Veronazlc, Veronazyz, Vikibwk, Vikicvr, Vikidpm, Vikigxq, Vikiptb, Vikiqmi, Vikirdl, Vikiruz, Vikitvj, Vikiupk, Vikivkd, Vikiwpk, , dj_cobr4, , zani, , berti1962, , lulzim, , erion, , berti, , enkushe, , beseli, , ibrahimnoka, , shpeto, , teahoxha, , Marsi, , Nikolini, , suada, , Florije Islami, , AGRONI, , enila
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,720, Posts: 43,218, Members: 157,591
Welcome to our newest member, Vikidpm

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI