KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Era
January 13th, 2023 11:46 Go to last post
122 2,075
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
May 5th, 2022 20:13 Go to last post
52 417
Guidė Turistike (1 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Era
January 13th, 2023 11:43 Go to last post
147 1,244
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Vjosa
November 22nd, 2023 18:21 Go to last post
270 2,147
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
April 12th, 2022 18:27 Go to last post
210 978
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Amadeus
January 23rd, 2023 15:56 Go to last post
259 4,614
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Amadeus
May 9th, 2022 21:17 Go to last post
95 859
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Dea
January 12th, 2023 17:50 Go to last post
75 880
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Era
February 6th, 2023 19:07 Go to last post
220 1,432
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Amadeus
January 23rd, 2023 15:57 Go to last post
49 317
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Vjosa
November 5th, 2023 17:30 Go to last post
38 500
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Dea
January 12th, 2023 18:09 Go to last post
138 1,130
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Era
January 17th, 2023 17:23 Go to last post
237 763
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Amadeus
May 9th, 2022 21:23 Go to last post
175 955
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Vjosa
February 10th, 2024 09:49 Go to last post
51 379
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Era
May 14th, 2023 20:13 Go to last post
355 6,014
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
76 411
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 9th, 2022 21:24 Go to last post
28 536
by Vjosa
August 4th, 2022 10:33 Go to last post
49 2,517
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Era
April 15th, 2023 18:19 Go to last post
279 2,486
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Era
March 2nd, 2023 11:45 Go to last post
1,053 5,424
by Dea
May 9th, 2022 21:49 Go to last post
54 1,592
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Era
January 13th, 2023 11:47 Go to last post
180 2,085
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Vjosa
August 4th, 2022 10:34 Go to last post
68 523
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Amadeus
May 9th, 2022 21:29 Go to last post
45 258
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Era
January 13th, 2023 11:44 Go to last post
161 1,032
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Era
March 2nd, 2023 11:49 Go to last post
178 1,008
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Era
January 13th, 2023 11:47 Go to last post
10 134
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Dea
May 9th, 2022 21:53 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Era
January 13th, 2023 11:46 Go to last post
23 140
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Vjosa
August 4th, 2022 10:35 Go to last post
12 176
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
May 5th, 2022 20:12 Go to last post
12 112


What's Going On?
Currently Active Users: 153 (25 members and 128 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 3,704, January 21st, 2024 at 13:38.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,726, Posts: 43,258, Members: 173,444
Welcome to our newest member, Mashafepay

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 08:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI