KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Vjosa
January 9th, 2020 22:28 Go to last post
49 371
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
January 4th, 2020 11:27 Go to last post
353 5,974
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Vjosa
March 5th, 2019 20:09 Go to last post
76 407
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Agron
May 16th, 2019 21:05 Go to last post
28 533
by Aaron
March 6th, 2019 13:18 Go to last post
49 2,513
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
January 4th, 2020 11:34 Go to last post
279 2,450
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
December 4th, 2019 15:55 Go to last post
1,051 5,389
by Dea
October 15th, 2019 19:30 Go to last post
54 1,589

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 05:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI