KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
May 11th, 2021 11:11 Go to last post
49 375
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Era
Yesterday 18:33 Go to last post
353 5,999
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
October 28th, 2020 20:34 Go to last post
76 409
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Joana
July 11th, 2020 17:26 Go to last post
28 534
April 23rd, 2021 10:55 Go to last post
49 2,515
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Era
Yesterday 18:35 Go to last post
279 2,477
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Amadeus
October 18th, 2021 20:04 Go to last post
1,053 5,420
by Era
October 19th, 2021 13:29 Go to last post
54 1,591

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 08:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI