KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum > Gjuha Shqipe & Letėrsia

Letėrsia Shqiptare Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.

Post New Thread
Threads in Forum : Letėrsia Shqiptare Forum Tools
  Rating Thread / Thread Starter Last Post Replies Reverse Sort Order Views
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Dea
July 4th, 2013 12:12
by Era Go to last post
28 2,781
Cool
asdreni, poezi Asdreni (Multi-page thread 1 2 3)
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Dea
April 12th, 2018 19:04
by Barcelona Go to last post
27 599
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Barcelona
October 13th, 2018 09:55
by Vjosa Go to last post
27 124
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Vjosa
January 10th, 2021 18:18
by Vjosa Go to last post
26 864
Smile
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. mondsha
May 26th, 2014 12:22
by Agron Go to last post
26 497
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Vjosa
January 20th, 2014 10:51
by Struga Go to last post
26 441
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Beni
September 5th, 2017 11:35
by Vjosa Go to last post
26 635
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Barcelona
December 9th, 2015 20:45
by Aaron Go to last post
26 165
Lightbulb
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Era
January 26th, 2014 18:47
by Aaron Go to last post
25 561
Lightbulb
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Amadeus
August 24th, 2015 20:36
by Agron Go to last post
25 1,964
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Dea
November 3rd, 2013 19:30
by Amadeus Go to last post
25 544
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Barcelona
September 24th, 2016 16:44
by Vjosa Go to last post
25 98
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Korce
April 8th, 2014 10:15
by Agron Go to last post
25 246
Cool
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Joana
September 21st, 2013 14:43
by Amadeus Go to last post
24 169
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Dea
November 13th, 2018 18:45
by Era Go to last post
24 44
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Joana
September 11th, 2016 12:53
by Barcelona Go to last post
24 143
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Beni
January 29th, 2017 18:16
by Vjosa Go to last post
24 1,218
Lightbulb
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Amadeus
December 12th, 2016 20:21
by Vjosa Go to last post
23 1,178
Talking
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Perry
May 7th, 2013 11:14
by Perry Go to last post
23 127
Lightbulb
Thread Rating: 1 votes, 5.00 average. Perry
January 28th, 2016 20:22
by Joana Go to last post
23 1,268
Post New Thread

Display Options
Showing threads 61 to 80 of 353
 
Forum Tools Search this Forum
Search this Forum :

Advanced Search

New posts New posts More than 15 replies or 150 views Hot thread with new posts
No new posts No new posts More than 15 replies or 150 views Hot thread with no new posts
Closed Thread Thread is closed  
 
Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT. The time now is 21:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI