KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Dea
May 9th, 2022 20:52 Go to last post
49 377
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:33 Go to last post
353 6,003
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
76 411
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:24 Go to last post
28 536
by Dea
May 9th, 2022 21:09 Go to last post
49 2,516
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Dea
May 9th, 2022 20:59 Go to last post
279 2,480
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Amadeus
May 9th, 2022 20:24 Go to last post
1,053 5,422
by Dea
May 9th, 2022 20:49 Go to last post
54 1,592

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 20:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI