KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Era
Yesterday 12:26 Go to last post
122 2,059
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Aaron
July 11th, 2020 16:18 Go to last post
52 410
Guidė Turistike (1 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Dea
November 23rd, 2020 15:31 Go to last post
147 1,233
POLITIKA
Politika Shqiptare (1 Viewing)
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Dea
November 23rd, 2020 14:56 Go to last post
270 2,133
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Joana
July 11th, 2020 17:31 Go to last post
210 974
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Aaron
July 11th, 2020 16:21 Go to last post
259 4,604
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
July 11th, 2020 16:43 Go to last post
95 851
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Dea
November 23rd, 2020 15:11 Go to last post
75 875
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Vjosa
November 23rd, 2020 14:49 Go to last post
216 1,412
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
July 11th, 2020 17:06 Go to last post
49 311
Arti i Kuzhinės (1 Viewing)
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Vjosa
November 23rd, 2020 13:24 Go to last post
38 489
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Perry
November 22nd, 2020 15:53 Go to last post
136 1,115
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
October 13th, 2020 22:40 Go to last post
236 757
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Aaron
October 28th, 2020 20:42 Go to last post
175 951
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Dea
November 23rd, 2020 15:37 Go to last post
49 373
Letėrsia Shqiptare (1 Viewing)
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Era
Yesterday 12:27 Go to last post
353 5,988
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
October 28th, 2020 20:34 Go to last post
76 409
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Joana
July 11th, 2020 17:26 Go to last post
28 534
by Aaron
July 11th, 2020 16:36 Go to last post
49 2,514
Kėndi i Pėrkthyesit (1 Viewing)
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Dea
November 23rd, 2020 15:47 Go to last post
279 2,462
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Dea
November 23rd, 2020 17:39 Go to last post
1,053 5,416
by Dea
November 23rd, 2020 16:37 Go to last post
54 1,588
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Vjosa
September 29th, 2020 21:29 Go to last post
180 2,079
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Joana
July 11th, 2020 17:32 Go to last post
68 521
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Joana
July 11th, 2020 17:37 Go to last post
45 254
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
October 13th, 2020 22:39 Go to last post
160 1,024
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Dea
November 23rd, 2020 17:23 Go to last post
178 1,003
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Amadeus
July 11th, 2020 17:59 Go to last post
10 136
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:00 Go to last post
4 93
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:01 Go to last post
23 133
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 173
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
July 11th, 2020 18:02 Go to last post
12 111


What's Going On?
Currently Active Users: 88 (23 members and 65 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,714, Posts: 43,012, Members: 116,613
Welcome to our newest member, RetagArilT

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 05:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI