KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Amadeus
March 15th, 2018 18:46 Go to last post
122 2,011
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
March 8th, 2018 21:27 Go to last post
51 384
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Amadeus
March 15th, 2018 18:49 Go to last post
144 1,196
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
March 8th, 2018 21:56 Go to last post
268 2,106
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Amadeus
March 15th, 2018 19:00 Go to last post
208 952
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
March 8th, 2018 21:49 Go to last post
254 4,542
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
March 8th, 2018 21:57 Go to last post
93 819
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
March 8th, 2018 21:29 Go to last post
74 830
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Aaron
March 8th, 2018 23:05 Go to last post
211 1,373
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Aaron
March 8th, 2018 23:07 Go to last post
49 301
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
March 8th, 2018 21:44 Go to last post
35 454
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Aaron
March 8th, 2018 22:49 Go to last post
131 1,065
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Aaron
March 8th, 2018 22:46 Go to last post
230 732
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
March 11th, 2018 18:03 Go to last post
170 929
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Perry
February 21st, 2018 21:01 Go to last post
49 364
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
March 11th, 2018 17:08 Go to last post
344 5,750
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
March 8th, 2018 22:47 Go to last post
76 402
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
March 8th, 2018 22:05 Go to last post
28 530
by Aaron
March 8th, 2018 23:14 Go to last post
49 2,505
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
March 8th, 2018 21:58 Go to last post
274 2,311
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
1,044 5,093
by Dea
December 15th, 2017 21:40 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Amadeus
March 15th, 2018 19:03 Go to last post
177 2,057
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Amadeus
March 15th, 2018 18:58 Go to last post
67 513
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Vjosa
January 25th, 2018 22:57 Go to last post
45 244
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Amadeus
March 15th, 2018 19:22 Go to last post
160 997
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
March 8th, 2018 22:02 Go to last post
178 984
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 18:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
March 8th, 2018 22:01 Go to last post
10 127
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Aaron
January 26th, 2018 00:43 Go to last post
4 89
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
March 8th, 2018 21:59 Go to last post
23 126
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Aaron
March 8th, 2018 23:09 Go to last post
12 162
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 23:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 45 (17 members and 28 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,647, Posts: 41,672, Members: 102,551
Welcome to our newest member, Lichardawado

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI