KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Amadeus
Yesterday 19:58 Go to last post
122 1,990
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Vjosa
December 2nd, 2017 12:00 Go to last post
50 376
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Korce
Yesterday 18:38 Go to last post
144 1,184
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Vjosa
December 2nd, 2017 12:21 Go to last post
268 2,099
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Struga
December 3rd, 2017 22:53 Go to last post
207 945
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Vjosa
December 2nd, 2017 12:20 Go to last post
254 4,534
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Perry
December 3rd, 2017 16:33 Go to last post
92 810
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Amadeus
December 3rd, 2017 23:33 Go to last post
73 820
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Agron
December 3rd, 2017 23:55 Go to last post
210 1,364
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Amadeus
December 3rd, 2017 23:36 Go to last post
49 296
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Amadeus
December 3rd, 2017 23:52 Go to last post
35 447
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Amadeus
December 3rd, 2017 23:38 Go to last post
130 1,059
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
December 3rd, 2017 21:40 Go to last post
230 726
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Agron
December 4th, 2017 00:06 Go to last post
170 922
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Korce
December 4th, 2017 22:08 Go to last post
49 361
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Era
December 5th, 2017 22:16 Go to last post
343 5,708
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Korce
October 7th, 2017 23:40 Go to last post
76 399
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Agron
December 4th, 2017 00:15 Go to last post
28 526
by Dea
December 4th, 2017 00:35 Go to last post
49 2,495
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
December 4th, 2017 00:16 Go to last post
274 2,300
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
December 5th, 2017 21:26 Go to last post
1,044 4,987
by Dea
December 4th, 2017 00:37 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Agron
December 4th, 2017 00:07 Go to last post
176 2,049
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Perry
December 3rd, 2017 16:38 Go to last post
66 505
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Agron
December 4th, 2017 00:15 Go to last post
45 243
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Amadeus
December 3rd, 2017 23:49 Go to last post
158 991
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Vjosa
December 2nd, 2017 12:00 Go to last post
178 976
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 18:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Struga
November 7th, 2017 10:51 Go to last post
10 123
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Agron
December 4th, 2017 00:11 Go to last post
4 88
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Struga
November 7th, 2017 10:37 Go to last post
23 122
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Agron
December 4th, 2017 00:12 Go to last post
12 159
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
October 7th, 2017 22:05 Go to last post
12 107


What's Going On?
Currently Active Users: 46 (17 members and 29 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,636, Posts: 41,326, Members: 111,096
Welcome to our newest member, NLBizZek

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 01:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI