KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Vjosa
July 16th, 2018 21:12 Go to last post
122 2,019
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Joana
June 12th, 2018 14:43 Go to last post
51 387
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Joana
June 12th, 2018 14:44 Go to last post
146 1,205
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Struga
June 12th, 2018 15:32 Go to last post
269 2,116
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Amadeus
June 12th, 2018 15:03 Go to last post
209 961
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Struga
June 12th, 2018 15:55 Go to last post
256 4,567
VIP (Personalitete) (1 Viewing)
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Struga
June 12th, 2018 15:34 Go to last post
93 823
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Struga
June 12th, 2018 15:50 Go to last post
74 833
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Amadeus
June 12th, 2018 15:18 Go to last post
212 1,380
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Struga
June 12th, 2018 15:40 Go to last post
49 303
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Amadeus
June 12th, 2018 15:09 Go to last post
35 455
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Amadeus
June 12th, 2018 15:05 Go to last post
131 1,068
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Struga
June 12th, 2018 15:41 Go to last post
231 736
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Struga
June 12th, 2018 15:43 Go to last post
172 936
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Struga
June 12th, 2018 15:39 Go to last post
49 365
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Vjosa
July 16th, 2018 21:09 Go to last post
350 5,831
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
March 8th, 2018 22:47 Go to last post
76 402
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Vjosa
July 16th, 2018 21:13 Go to last post
28 530
by Vjosa
July 16th, 2018 21:16 Go to last post
49 2,509
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Vjosa
July 16th, 2018 21:14 Go to last post
277 2,343
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Perry
July 12th, 2018 10:56 Go to last post
1,049 5,188
by Dea
May 10th, 2018 09:03 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Struga
June 12th, 2018 15:51 Go to last post
177 2,060
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Struga
June 12th, 2018 16:00 Go to last post
68 515
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Aaron
May 9th, 2018 19:59 Go to last post
45 245
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Joana
June 12th, 2018 14:51 Go to last post
160 1,001
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Joana
June 12th, 2018 14:50 Go to last post
178 991
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Joana
June 12th, 2018 14:49 Go to last post
1 27
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Joana
June 12th, 2018 14:46 Go to last post
10 127
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Joana
June 12th, 2018 14:48 Go to last post
4 90
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Joana
June 12th, 2018 14:47 Go to last post
23 128
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Joana
June 12th, 2018 14:45 Go to last post
12 163
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Aaron
March 8th, 2018 23:08 Go to last post
12 109


What's Going On?
Currently Active Users: 49 (17 members and 32 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,672, Posts: 42,002, Members: 102,564
Welcome to our newest member, Robertwit

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 23:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI