KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Struga
June 12th, 2018 15:39 Go to last post
49 365
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
June 10th, 2018 14:28 Go to last post
350 5,827
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
March 8th, 2018 22:47 Go to last post
76 402
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Vjosa
May 28th, 2018 22:06 Go to last post
28 529
by Struga
June 12th, 2018 15:49 Go to last post
49 2,508
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Struga
June 12th, 2018 15:38 Go to last post
277 2,342
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Struga
June 12th, 2018 15:47 Go to last post
1,049 5,185
by Dea
May 10th, 2018 09:03 Go to last post
54 1,589

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 00:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI