KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Struga
Yesterday 12:18 Go to last post
122 2,003
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Joana
February 17th, 2018 14:05 Go to last post
51 383
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Amadeus
February 13th, 2018 18:53 Go to last post
144 1,193
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Aaron
February 17th, 2018 13:52 Go to last post
268 2,105
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Struga
February 5th, 2018 11:27 Go to last post
208 948
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Aaron
February 17th, 2018 13:53 Go to last post
254 4,541
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Joana
February 17th, 2018 14:01 Go to last post
93 818
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Agron
February 4th, 2018 13:28 Go to last post
74 829
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Aaron
February 17th, 2018 13:57 Go to last post
211 1,372
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Joana
February 17th, 2018 14:07 Go to last post
49 300
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
February 16th, 2018 22:51 Go to last post
35 452
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Aaron
February 4th, 2018 02:54 Go to last post
130 1,064
Kuriozitete
Ndodh edhe kėshtu... (1 Viewing)
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Perry
February 21st, 2018 20:52 Go to last post
230 731
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
February 4th, 2018 06:19 Go to last post
170 926
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Perry
February 21st, 2018 21:01 Go to last post
49 364
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Aaron
February 17th, 2018 13:54 Go to last post
344 5,739
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Struga
February 5th, 2018 11:29 Go to last post
76 401
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Aaron
February 17th, 2018 13:59 Go to last post
28 529
by Aaron
February 17th, 2018 13:57 Go to last post
49 2,499
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Struga
Yesterday 12:19 Go to last post
274 2,309
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
Today 19:08 Go to last post
1,044 5,061
by Dea
December 15th, 2017 21:40 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Joana
February 17th, 2018 14:02 Go to last post
177 2,055
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Joana
February 17th, 2018 14:08 Go to last post
66 510
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Vjosa
January 25th, 2018 22:57 Go to last post
45 244
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Struga
February 5th, 2018 11:34 Go to last post
158 993
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Joana
February 17th, 2018 14:03 Go to last post
178 982
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 18:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Joana
February 17th, 2018 14:04 Go to last post
10 126
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Aaron
January 26th, 2018 00:43 Go to last post
4 89
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Joana
February 17th, 2018 14:04 Go to last post
23 125
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
February 4th, 2018 06:15 Go to last post
12 161
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Joana
January 7th, 2018 23:30 Go to last post
12 108


What's Going On?
Currently Active Users: 47 (17 members and 30 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,643, Posts: 41,575, Members: 102,516
Welcome to our newest member, Fortdan5A

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 20:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI